TEN PRAVÝ DO TÝMU

Kde: Online kurz

Kdy: Kdykoli se vám to hodí, přístup ke kurzu budete mít 6 měsíců

Cena: 1.600 Kč

Součástí online kurzu je prostor pro vaše dotazy k jednotlivým lekcím i k tématu obecně.

Dobře nastavený proces výběru lidí vám ušetří klidně i 30 tisíc a spousty hodin práce.

 

Co se v kurzu dozvíte:

 • perfektně definovat profil člověka, kterého potřebujete,
 • odfiltrovat nevhodné kandidáty zněním inzerátu a jak jejich odpovědi vyhodnocovat,
 • na co se ptát na pohovoru, abyste člověka proti vám co nejlépe poznali a řízeně vybrali člověka, který je pro vaši firmu ten pravý,
 • jak nastavit zkušební dobu, aby se nováček co nejrychleji a nejkvalitněji zapracoval.

Pro koho je online kurz určený:

 • pro všechny, kdo potřebují delegovat práci a nevědí, jak toho správného člověka najít,
 • pro ty, kdo hledají posilu do svého týmu nebo firmy a nedaří se jim dlouhodobě najít takového člověka, který bude 100% fungovat,
 • pro ty, kdo nechtějí ztrácet čas a peníze cestou pokus-omyl,
 • pro ty, kteří si chtějí nastavit stabilní a funkční proces výběru lidí i do budoucna.

Součástí kurzu jsou pracovní listy, úkoly a konkrétní příklady, které vás krok za krokem celým procesem provedou.

Jak kurz probíhá:

 • Po zaplacení dostanete přístup do uzavřené Facebook skupiny.
 • Celkem 16 video lekcí + případová studie jsou rozdělené do 3 celků: příprava, výběrové řízení a práce
 • Vše ve videích vysvětluji maximálně prakticky a na případové studii reálného výběru asistentky ukazuji, jak jednotlivé tipy převést do praxe.
 • V průběhu vašeho studia můžete klást ve skupině dotazy a já vám na ně budu odpovídat. Ať už ke konkrétním video lekcím, nebo obecně k tématu.

 

 • Garantuji vám, že podle tohoto kurzu zvládnete najít skvělého člověka k sobě do týmu, stejně jako se to povedlo dosavadním účastníkům kurzu 😉

Co říkají ti, kteří už kurzem prošli?

Naučila jsem se rychle poznat nefunkční kandidáty. Postup můžu kdykoli zopakovat i pro jiné pozice.

Jsem ve fázi, kdy docela nestíhám. A můžu buďto zredukovat množství práce, nebo najmout lidi. Jenže když najmete špatného člověka a snažíte se ho zaučovat, stačí, abyste mu každý měsíc platili jen 5 tisíc. A když po půl roce zjistíte, že je nefunkční, stojí vás to 30 tisíc. Renata mi proto dala dovednost, kterou jsem neměla. Hledala jsem někoho, kdo pro mě bude psát články. A potřebovala jsem zjednodušit výběrový proces. Tak abych do toho nevkládala čas a energii, které nemám. Konzultace mi pomohly navrhnout výběrové řízení v několika krocích a rychle poznat nefunkční kandidáty. Byla jsem překvapená, jak jednoduché díky tomu bylo z 15 lidí vybrat 4, co postoupili dále. Hodně používám Google dokumenty a potřebuju, aby s nimi moji spolupracovníci uměli. Bez Renaty by mě ale nenapadlo dát to do výběrového řízení. Zjistila jsem tak, že mi 50 % lidí v Google dokumentech nezvládne poslat práci. Renata navíc vymyslela způsob, jak poznat, jestli se daný člověk hodí pro to, aby psal pro Maminkatelky.

Na konzultacích u Renaty je fantastické, jak vám věci zjednoduší. Našla jsem díky nim ideálního člověka na spolupráci a hlavně mám v rukou postup, který můžu kdykoliv v budoucnu využít znovu při hledání jiných lidí na jiné pozice.

Jako podnikatelka tím šetřím svoje mentální zdraví. Když vyberete nesprávného člověka, může vám to přinést spoustu bezesných nocí a zkazit pověst. Ztratíte tím obrovské množství klientů a jen těžko se to napravuje. Já navíc ráda dělám věci tak, že se dají opakovat. A to se mi s Renatou povedlo.

Dominika Špačková

Renča umí naučit, jak si najít výborné spolupracovníky, jak si definovat jejich pracovní místo a jak je dobře zaučit.

Loni touhle dobou to pro mě byla naprostá utopie, mít k sobě pomocnou sílu. Letos se mi na první dobrou podařilo najít asistentku a následně ustát i její nečekaný odchod, tak jsem to vzala zgruntu a našla si teď k sobě pomocnice rovnou dvě.

Zuzana Jahodová

Kurz je komplexní a návodný, díky němu jsem vybrala na první pokus

Když jsem kurz dokončila, byla jsem nadšená, jak předčil má očekávání. Je úžasné, jak je komplexní a návodný. Musela jsem se až smát, když jsem si v průběhu lekcí chtěla dělat poznámky a když jsem vzala do ruky pracovní list k danému tématu, že si něco zapíšu, zjistila jsem, že už tam přesně ta poznámka je:) Teď po roce po absolvování kurzu posilu stále mám a jsem za ní moc ráda. Věřím, že jsem především díky Vašim radám vybrala na první pokus tak nejlépe, jak to šlo.

Eva Šašková