V současné době prodávám své konzultantské služby a kurzy pouze občanům České a Slovenské republiky, kteří na území těchto států trvale žijí.

Konzultace

Konzultace probíhají dle dohody osobně nebo telefonicky v dohodnutém rozsahu. Koupí konkrétního balíčku konzultací se zavazuji, že na vás budu mít dostatečné množství času. Proto mohu přijmout pouze omezený počet klientů v jeden okamžik.

Zakoupené hodiny jsou platné 1 rok od zaplacení fakutry. Po uplynutí této doby předplacené hodiny propadají bez nároku na vrácení peněz.

Platba:

Předem na účet na základe faktury nebo zálohové faktury.

Vrácení peněz:

Vrácení peněz nenabízím z důvodu toho, že mám-li na vás vyblokovaný čas odpovídající koupenému balíčku, nemohu pro tu dobu přijmout dalšího klienta. Pokud si nejste jisti, zda vyčerpáte celý balíček, nebo zda vám budou mé služby vyhovovat, doporučuji využít nejprve úvodní konzultace.

Rušení schůzek:

Pokud rušíte dohodnutou konzultaci minimálně 24h předem, neúčtuji poplatek. V případě, že na schůzku nedorazíte, nebo ji zrušíte méně než 24 hodin předem, odečtu hodinut z vašeho předplaceného balíčku.

Ve výjimečných případech se můžeme domluvit na náhradní konzultaci. Termín a čas vám nabídnu podle aktuálních možností.

Ukončení spolupráce:

Vyhrazuji si právo ukončit naši spolupráci, pokud se bude významně odchylovat od mých hodnot uvedených na mých webových stránkách. V tomto případě vám vrátím peníze v hodnotě nevyčerpaných konzultací.

Stejně tak si vyhrazuji právo spolupráci odmítnout, a to ze stejných důvodů uvedených výše.

Kurzy:

Platby:

Předem na účet na základě zálohové faktury.

Vrácení peněz:

Pokud se rozhodnete, že kurz, na který jste se přihlásili, není pro vás, nabízím vrácení peněz do týdne od vašeho vstupu do kurzu. Pokud se tak rozhodnete později, peníze vám nevrátím, ale můžete je využít na jinou službu v mé nabídce – úvodní konzultace nebo balíčky konzultací.