Neztrácejte čas s lidmi, co nefungují

Nastavte si dobře proces výběru nových lidí a ušetřete tak minimálně 30 tisíc

UKÁŽU VÁM, JAK NAJÍT LIDI, KTEŘÍ BUDOU FUNGOVAT

Po třech konzultacích jsem získala přesný, praktický a ihned použitelný návod.

Spolupráce s Renatou mi pomohla zorientovat se v postupu inzerce hledání zaměstnanců na různé pozice ve firmě. Společně jsme uspořádaly celý proces od vyhledávání zaměstnanců přes jejich výběr, filtraci těch nevyhovujících, vedení pohovoru samotného, včetně praktické části, až po odmítnutí nevyhovujících kandidátů. Díky konzultacím jsem si dokázala uvědomit, co na jakou pozici konkrétně požaduji. Po třech konzultacích jsem získala přesný, praktický a ihned použitelný návod sestavený pro konkrétní pozici, se kterým ale mohu zároveň samostatně pracovat i v dalších obdobných situacích. Renata je vždy perfektně připravená, přesná, klidná v projevu – profesionálka.

MUDr. Kateřina Studénková

Mít vysoké nároky je v pořádku. Nemusíte se smířit s nefunkční spoluprací

Práce máte nad hlavu a konečně jste se rozhodli, že jí kus předáte někomu jinému. Už jste to zkoušeli, ale nějak to pořád nefunguje. Pořád dokola. Pořád vysvětlujete základní věci a jste už zoufalí z toho, jak máte nešťastnou ruku. Jak se vám pořád nedaří najít někoho skutečně schopného.

Zkoušeli jste dávat inzeráty na zaručené inzertní servery. Hledali jste na doporučení po kamarádech. Možná jste se dokonce snažili přetáhnout někoho od konkurence. A nic.

Náplň práce a vaše požadavky jste popisovali horem dolem a stejně se lidi na pohovorech zdáli být upřímně překvapeni vaším oborem, nebo prací, kterou by měli vykonávat. Pochybujete. Četli váš inzerát celý? No, asi ne. Snažíte se na pohovoru dozvědět se co nejvíc o jejich zkušenostech. Ale i když vám napíšou do životopisu, že něco umí, znova vám to zopakují na pohovoru, nakonec se stejně ukáže, že nemají páru.

Tolikrát jsem to už viděla.

Možná si říkáte, že člověk, kterého chcete, snad na trhu práce ani není. A začínáte pochybovat o svých nárocích na lidi – skutečně po nich chcete tak moc?

Naučím vás:

 • jak si sestavit profil člověka, kterého potřebujete,
 • co napsat do inzerátu, abyste hned na začátku odfiltrovali nevhodné kandidáty,
 • na co se ptát na pohovoru, abyste skutečně vědomě a řízeně vybrali člověka, který je pro vaši firmu ten pravý,
 • jak nastavit zkušební dobu, ale byla opravdu zkušební a pomohla vám odhalit klíčové vlastnosti a dovednosti nového člověka.

Prostě - uvolníte si ruce i hlavu na důležitější věci.

Na konci celého procesu máte v týmu člověka, na kterého se můžete zcela spolehnout.

Celý postup, který vám předám, mám ověřený více než 10 lety vlastní praxe a praxí mých klientů, kterým jsem proces výběru pomáhala ve firmě nastavit.

A řeknu vám, že za svou praxi jsem nemusela vyhodit jediného člověka, který tímto výběrovým procesem prošel.

Kurz není pro ty, kteří:

 • čekají zázračnou pilulku bez práce,
 • nejsou ochotni udělat si na videa a úkoly v kurzu čas,
 • čekají, že nového a skvělého zaměstnance získají během týdne.

Pokud se v něčem z toho poznáváte, ani nečtěte dál. Nebyli byste spokojeni.

Moje práce dává smysl jenom tehdy, pokud se mnou postupujete systematicky, připravujete se a věnujete tomu čas a energii.

Co v kurzu získáte?

 • Přístup do uzavřené Facebook skupiny, kde kurz probíhá, na 6 měsíců.
 • 14 + video lekcí, které budu po spuštění kurzu postupně přidávat.
 • Pracovní listy.
 • Komunikaci v průběhu kurzu.
 • Možnost klást dotazy, na které budu odpovídat, případně dotáčet další videa.

Kolik vás to bude stát?

Cena kurzu je 1.600 Kč.
Kurz je splatný předem.

Naučila jsem se rychle poznat nefunkční kandidáty. Postup můžu kdykoli zopakovat i pro jiné pozice.

Jsem ve fázi, kdy docela nestíhám. A můžu buďto zredukovat množství práce, nebo najmout lidi. Jenže když najmete špatného člověka a snažíte se ho zaučovat, stačí, abyste mu každý měsíc platili jen 5 tisíc. A když po půl roce zjistíte, že je nefunkční, stojí vás to 30 tisíc. Renata mi proto dala dovednost, kterou jsem neměla. Hledala jsem někoho, kdo pro mě bude psát články. A potřebovala jsem zjednodušit výběrový proces. Tak abych do toho nevkládala čas a energii, které nemám. Konzultace mi pomohly navrhnout výběrové řízení v několika krocích a rychle poznat nefunkční kandidáty. Byla jsem překvapená, jak jednoduché díky tomu bylo z 15 lidí vybrat 4, co postoupili dále. Hodně používám Google dokumenty a potřebuju, aby s nimi moji spolupracovníci uměli. Bez Renaty by mě ale nenapadlo dát to do výběrového řízení. Zjistila jsem tak, že mi 50 % lidí v Google dokumentech nezvládne poslat práci. Renata navíc vymyslela způsob, jak poznat, jestli se daný člověk hodí pro to, aby psal pro Maminkatelky.

Na konzultacích u Renaty je fantastické, jak vám věci zjednoduší. Našla jsem díky nim ideálního člověka na spolupráci a hlavně mám v rukou postup, který můžu kdykoliv v budoucnu využít znovu při hledání jiných lidí na jiné pozice.

Jako podnikatelka tím šetřím svoje mentální zdraví. Když vyberete nesprávného člověka, může vám to přinést spoustu bezesných nocí a zkazit pověst. Ztratíte tím obrovské množství klientů a jen těžko se to napravuje. Já navíc ráda dělám věci tak, že se dají opakovat. A to se mi s Renatou povedlo.

Dominika Špačková

CO O MNĚ MOŽNÁ CHCETE VĚDĚT

Všechno, co učím, vychází z mých letitých zkušeností práce s lidmi. S vedením různě velkých týmů českých i mezinárodních, ale i z práce s mými klienty, kterým jsem podobné procesy pomáhala zavádět.

Pracuji s principy nenásilné komunikace a respektujícího přístupu. Ve své práci s lidmi vždy beru ohled na jejich vlastní osobnost a snažím se z nich dostat to nejlepší, co v nich je.

Věřím, že každý má své silné stránky někde jinde a je třeba naučit se je využívat.

Moji klienti už vědí, jak na to. A co vy?