Kurzy, workshopy, semináře

Princip situačního vedení při zadávání úkolů

Chcete lépe reagovat na konkrétní a hlavně proměnlivé situace a výrazně zvýšit pravděpodobnost, že výsledky budou odpovídat vašemu očekávání?

Na webináři zjistíte, jak funguje rozdělení podle dovedností a motivace a taky jak tohle rozdělení zohlednit při zadávání úkolů. Na závěr bude prostor na vaše konkrétní dotazy.

Pusťte si záznam webináře z 15. 10. 2020

Zpětná vazba – online kurz

Když dokážete lidem dobře předat informaci o tom, v čem se můžou zlepšovat a co jim jde skvěle, bude je práce víc bavit a budou v ní lepší.

V kurzu se dozvíte pravidla, na kterých můžete dál stavět, a reálné situace, se kterými se pravděpodobně potkáte.

Motivující zpětná vazba, aneb zapomeňte na „sendvič“ – Online kurz na Seduo.cz

Zvyšte motivaci svého týmu kvalitní zpětnou vazbou. Naučte se ji předávat v různých situacích, různým lidem. Zpětná vazba není „šikulka“ ani „lempl“. Pojďme se společně podívat na to, jak vám může zpětná vazba zvýšit kvalitu práce i mezilidských vztahů.

Firemní wiki

Máte chuť pustit se do tvorby firemní wiki? Dává vám to smysl?

Na webináři se dozvíte, k čemu je to dobré, kudy se do toho pustit a jaké nástroje na to můžete použít. Na závěr bude prostor pro dotazy.

Webinář: 19. 6. 2020  14-15.30

Ten pravý do týmu

Chcete mít jistotu, že najdete tu správnou posilu týmu na první pokus?

Neztrácejte čas ani peníze s nevhodnými kandidáty. V kurzu vás provedu krok za krokem celým procesem výběru tak, že to zvládnete sami. Od definice toho, koho přesně potřebujete, přes samotné výběrové řízení až po rychlé zaučení.

Školení firmě na míru

Připravím školení na míru přesně pro vaši firmu na základě reálných skutečností. Zabývat se můžeme například těmito tématy:

  1. Efektivní zpětná vazba
  2. Zadávání úkolů tak, aby výsledky odpovídaly očekávání.
  3. Jak dobře a rychle zaučit nové kolegy do práce týmu.