Projděte si vše kdy chcete a kolikrát chcete

Ve 3 kurzech vám ukážu, jak nastavit funkční procesy pro tři klíčové oblasti skvělého týmu

Když totiž lidé ve vašem týmu špatně pracují, je to primárně chyba vás, jako šéfa

Buď:

1) jste si nevybrali ty správné lidi,

2) neumíte jim zadat dobře práci,

3) nemotivujete je dostatečně.

Můj tehdejší šéf svého času hledal asistentku. Dal inzerát a do mailu mu přišlo několik set odpovědí. Všechny přečetl, většině odpověděl, velkou část pozval na osobní pohovor.

2 hodiny, 5 hodin, 10 hodin… spoustu času, který ho to stálo. Totálně zasekaný na dva týdny.

Když se potkal se všemi, byl upřímně nešťastný. „Co dělám špatně?“, ptal se. „Tolik času mi seberou pohovory, a pak se stejně ukáže, že to je k ničemu, že to není to, co potřebuju.“

Je vám to povědomé? Změňte to.

V kurzech vám ukážu, jak na to.

KURZ 1 - NAJDĚTE TO PRAVÉHO DO TÝMU
ON-LINE KURZ

Praxí prověřené a funkční tipy, jak vybrat toho správného člověka do svého týmu.

Zásady a postupy aplikovatelné téměř na jakoukoli pozici, které vám ušetří spoustu času.

  • On-line kurz ve Facebook skupině.
  • Přístup na 6 měsíců.
  • 14+ postupně přidávaných video lekcí, pracovní listy, komunikace v průběhu kurzu, dotáčená videa jako odpovědi na vaše dotazy.

Cena 1.600 Kč

Víc informací

KURZ 2 - ZADÁVEJTE ÚKOLY
INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Zásady zadávání úkolů vedoucí k tomu, že obě strany mají stejné chápání úkolu i očekávaného výsledků.

Postup krok za krokem, na co nezapomenout a jaké jsou základní předpoklady správné komunikace při zadávání úkolů.

  • 4měsíční individuální kurz.
  • 7 skype lekcí (jedna lekce každých 14 dní v pevně domluvený termín).
  • Pracovní listy.

Cena 11.200 Kč

Víc informací

KURZ 3 - MOTIVUJTE HODNOCENÍM
INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Ucelený plán hodnocení zaměstnance od jeho nástupu do firmy až po jeho případný odchod.

Postupy pro všechny důležité momenty v hodnocení od nástupu a zapracování nováčka, přes pravidelné hodnocení stabilních zaměstnanců až po důležitost výstupního pohovoru.

  • 8měsíční individuální kurz.
  • 15 skype lekcí (jedna lekce za 14 dní v pevně domluvený termín).
  • Pracovní listy.

Cena 24.000 Kč

Víc informací

Vše, co učím, je postavené na mé reálné praxi.

LÉTA ZKUŠENOSTÍ, ZKOUŠENÍ A VYLEPŠOVÁNÍ OVĚŘILA, ŽE VŠE, CO UČÍM, SKUTEČNĚ FUNGUJE.

Přes 10 let vedu lidi v menších i větších týmech a víte co? Pokud jsem měla možnost vybrat si člověka do týmu sama, nikdy jsem nemusela nikoho vyhodit. Můj tým vždy fungoval bezvadně jak po pracovní, tak lidské stránce. A nebyla to náhoda.

V kurzech vás provedu od začátku do konce sestavením silného, stabilního a funkčního týmu. Ať už jste firma, která hledá zaměstnance, nebo podnikatel, který potřebuje výpomoc.

Neztrácejte svůj čas s nerelevantními kandidáty a nefunkčními zaměstnanci. Najděte ty pravé lidi na první dobrou, naučte se s nimi dobře pracovat, aby odevzdané úkoly odpovídaly vašim představám a udržte si je dlouhodobě.

Nebo si chcete ke kompletnímu kurzu rovnou předplatit i 3h individuálních konzultací, abyste měli skutečně jistotu?

Nechcete kupovat zajíce v pytli a zajímá vás, jak mluvím a co říkám?

Přidejte se do mé Facebookové skupiny, kde sdílím různé tipy a natáčím videa, nebo se mrkněte na video o třech nutných předpokladech funkční delegace práce.

A jestli to chcete vzít od podlahy, objednejte si všechny 3 kurzy výhodněji.

CO ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI?

Povídání i podklady, které jsem si odnesla, mě inspirovaly ke konkrétním změnám.

Vzhledem ke komornímu počtu účastníků přizpůsobila našim potřebám a dokázala odpovědět na naše individuální dotazy. Povídání i podklady, které jsem si odnesla, mě inspirovaly ke konkrétním změnám. Věřím, že praktický přínos bude brzy vidět 🙂

Dostala jsem nový impuls pracovat na svém businessu místo v něm.

Workshop „Jak zefektivnit svou práci a získat tak čas na to důležité“ byl super. Pro mě to bylo prospěšné hlavně v tom, že si musím uvědomit, na co je potřeba se soustředit a co je třeba delegovat. Dalo mi to nový impuls pracovat “na svém businessu” místo v něm. Díky tomu, že jsme se bavily konkrétně o mém podnikání, jsem měla možnost podívat se na něj novýma očima. Určitě to bylo prospěšné. Renata je velmi sympatická a celý kurz probíhal v hodně pohodové atmosféře, což se mi líbilo.

Získal jsem informace a zkušenosti z praxe, které by jinak trvalo dlouho získat.

Na kurzu jsem získal cenné informace a zkušenosti z praxe, které by jinak trvalo zbytečně dlouho získat. Ideální pro vyvarování se začátečnických chyb. Doporučuji!

Marian Zikmund
IT

Naučila jsem se rychle poznat nefunkční kandidáty. Postup můžu kdykoli zopakovat i pro jiné pozice.

Jsem ve fázi, kdy docela nestíhám. A můžu buďto zredukovat množství práce, nebo najmout lidi. Jenže když najmete špatného člověka a snažíte se ho zaučovat, stačí, abyste mu každý měsíc platili jen 5 tisíc. A když po půl roce zjistíte, že je nefunkční, stojí vás to 30 tisíc. Renata mi proto dala dovednost, kterou jsem neměla. Hledala jsem někoho, kdo pro mě bude psát články. A potřebovala jsem zjednodušit výběrový proces. Tak abych do toho nevkládala čas a energii, které nemám. Konzultace mi pomohly navrhnout výběrové řízení v několika krocích a rychle poznat nefunkční kandidáty. Byla jsem překvapená, jak jednoduché díky tomu bylo z 15 lidí vybrat 4, co postoupili dále. Hodně používám Google dokumenty a potřebuju, aby s nimi moji spolupracovníci uměli. Bez Renaty by mě ale nenapadlo dát to do výběrového řízení. Zjistila jsem tak, že mi 50 % lidí v Google dokumentech nezvládne poslat práci. Renata navíc vymyslela způsob, jak poznat, jestli se daný člověk hodí pro to, aby psal pro Maminkatelky.

Na konzultacích u Renaty je fantastické, jak vám věci zjednoduší. Našla jsem díky nim ideálního člověka na spolupráci a hlavně mám v rukou postup, který můžu kdykoliv v budoucnu využít znovu při hledání jiných lidí na jiné pozice.

Jako podnikatelka tím šetřím svoje mentální zdraví. Když vyberete nesprávného člověka, může vám to přinést spoustu bezesných nocí a zkazit pověst. Ztratíte tím obrovské množství klientů a jen těžko se to napravuje. Já navíc ráda dělám věci tak, že se dají opakovat. A to se mi s Renatou povedlo.

Dominika Špačková

Po třech konzultacích jsem získala přesný, praktický a ihned použitelný návod.

Spolupráce s Renatou mi pomohla zorientovat se v postupu inzerce hledání zaměstnanců na různé pozice ve firmě. Společně jsme uspořádaly celý proces od vyhledávání zaměstnanců přes jejich výběr, filtraci těch nevyhovujících, vedení pohovoru samotného, včetně praktické části, až po odmítnutí nevyhovujících kandidátů. Díky konzultacím jsem si dokázala uvědomit, co na jakou pozici konkrétně požaduji. Po třech konzultacích jsem získala přesný, praktický a ihned použitelný návod sestavený pro konkrétní pozici, se kterým ale mohu zároveň samostatně pracovat i v dalších obdobných situacích. Renata je vždy perfektně připravená, přesná, klidná v projevu – profesionálka.

MUDr. Kateřina Studénková

Proč dělám on-line kurzy?

Cílem těchto kurzů je předat vám praktické know-how za příznivou cenu.

Proto nepoužívám profi kameru, ani profi produkci, ale jdu výhradně po obsahu. Proto mám kurz umístěný v uzavřené Facebook skupině, která poskytuje pohodlnou a bezplatnou platformu pro sdílení videí a následné diskuse. Díky tomu můžu kurz prodávat za výrazně nižší cenu než jiní a obsah kurzu se tak stává dostupnějším více lidem.

Mým cílem je, abyste si z kurzu odnesli praktické informace, které můžete ihned zapojit do své práce a výsledky se tak dostaví brzy.

Veškerý obsah, který v kurzech učím, vychází z mých letitých zkušeností na vedoucích pozicích a nastavování procesů v různých oborech a velikostech firem.

Aktuálně vypsaný kurz probíhá v pilotním modu, můžete je tedy získat za ještě nižší cenu, než standardně. Ráda bych si touto cestou otestovala, zda předávání informací on-line formou funguje stejně dobře, jako při osobním setkání. Po ukončení pilotního školení obsah přepracuji, doplním, vylepším a vyšperkuji a budu prodávat za výrazně vyšší cenu. Vy, jako účastníci pilotní verze, získáte jako poděkování za upřímné zhodnocení zdarma i nový, vylepšený obsah.

Proč jsou kurzy 2 a 3 individuální?

Naučit se dobře mluvit s lidmi, ať už jde o zadávání úkolů nebo hodnocení jejich práce, vyžaduje hodně trénování. 

Pouze praxí, reflexí a vylepšováním se můžete posouvat dopředu.

V současné době nabízím tyto kurzy pouze ve formě jeden na jednoho, a to proto, abychom měli dostatečný prostor konzultovat a trénovat vaše specifické případy.