Ten pravý do týmu

Kde:
Online
Kdy:
Kdykoli se vám to hodí, přístup ke kurzu budete mít 6 měsíců
Poznámky:
Součástí online kurzu je prostor pro vaše dotazy k jednotlivým lekcím i k tématu obecně.

TEN PRAVÝ DO TÝMU

1,936 Kč

Koupit

Dobře nastavený proces výběru lidí vám ušetří klidně i 30 tisíc a spousty hodin práce.

 

Co se v kurzu dozvíte:

 • perfektně definovat profil člověka, kterého potřebujete,
 • odfiltrovat nevhodné kandidáty zněním inzerátu a jak jejich odpovědi vyhodnocovat,
 • na co se ptát na pohovoru, abyste člověka proti vám co nejlépe poznali a řízeně vybrali člověka, který je pro vaši firmu ten pravý,
 • jak nastavit zkušební dobu, aby se nováček co nejrychleji a nejkvalitněji zapracoval.

Pro koho je online kurz určený:

 • pro všechny, kdo potřebují delegovat práci a nevědí, jak toho správného člověka najít,
 • pro ty, kdo hledají posilu do svého týmu nebo firmy a nedaří se jim dlouhodobě najít takového člověka, který bude 100% fungovat,
 • pro ty, kdo nechtějí ztrácet čas a peníze cestou pokus-omyl,
 • pro ty, kteří si chtějí nastavit stabilní a funkční proces výběru lidí i do budoucna.

Součástí kurzu jsou pracovní listy, úkoly a konkrétní příklady, které vás krok za krokem celým procesem provedou.

Jak kurz probíhá:

 • Po zaplacení dostanete přístup do uzavřené Facebook skupiny.
 • Celkem 16 video lekcí + případová studie jsou rozdělené do 3 celků: příprava, výběrové řízení a práce
 • Vše ve videích vysvětluji maximálně prakticky a na případové studii reálného výběru asistentky ukazuji, jak jednotlivé tipy převést do praxe.
 • V průběhu vašeho studia můžete klást ve skupině dotazy a já vám na ně budu odpovídat. Ať už ke konkrétním video lekcím, nebo obecně k tématu.

 

 • Garantuji vám, že podle tohoto kurzu zvládnete najít skvělého člověka k sobě do týmu, stejně jako se to povedlo dosavadním účastníkům kurzu.

Objednávka

TEN PRAVÝ DO TÝMU

1,936 Kč

Co o webináři říkají účastníci?

Kurz je komplexní a návodný, díky němu jsem vybrala na první pokus

Když jsem kurz dokončila, byla jsem nadšená, jak předčil má očekávání. Je úžasné, jak je komplexní a návodný. Musela jsem se až smát, když jsem si v průběhu lekcí chtěla dělat poznámky a když jsem vzala do ruky pracovní list k danému tématu, že si něco zapíšu, zjistila jsem, že už tam přesně ta poznámka je:) Teď po roce po absolvování kurzu posilu stále mám a jsem za ní moc ráda. Věřím, že jsem především díky Vašim radám vybrala na první pokus tak nejlépe, jak to šlo.

Renča umí naučit, jak si najít výborné spolupracovníky, jak si definovat jejich pracovní místo a jak je dobře zaučit.

Loni touhle dobou to pro mě byla naprostá utopie, mít k sobě pomocnou sílu. Letos se mi na první dobrou podařilo najít asistentku a následně ustát i její nečekaný odchod, tak jsem to vzala zgruntu a našla si teď k sobě pomocnice rovnou dvě.

Naučila jsem se rychle poznat nefunkční kandidáty. Postup můžu kdykoli zopakovat i pro jiné pozice.

Jsem ve fázi, kdy docela nestíhám. A můžu buďto zredukovat množství práce, nebo najmout lidi. Jenže když najmete špatného člověka a snažíte se ho zaučovat, stačí, abyste mu každý měsíc platili jen 5 tisíc. A když po půl roce zjistíte, že je nefunkční, stojí vás to 30 tisíc. Renata mi proto dala dovednost, kterou jsem neměla. Hledala jsem někoho, kdo pro mě bude psát články. A potřebovala jsem zjednodušit výběrový proces. Tak abych do toho nevkládala čas a energii, které nemám. Konzultace mi pomohly navrhnout výběrové řízení v několika krocích a rychle poznat nefunkční kandidáty. Byla jsem překvapená, jak jednoduché díky tomu bylo z 15 lidí vybrat 4, co postoupili dále. Hodně používám Google dokumenty a potřebuju, aby s nimi moji spolupracovníci uměli. Bez Renaty by mě ale nenapadlo dát to do výběrového řízení. Zjistila jsem tak, že mi 50 % lidí v Google dokumentech nezvládne poslat práci. Renata navíc vymyslela způsob, jak poznat, jestli se daný člověk hodí pro to, aby psal pro Maminkatelky.
Na konzultacích u Renaty je fantastické, jak vám věci zjednoduší. Našla jsem díky nim ideálního člověka na spolupráci a hlavně mám v rukou postup, který můžu kdykoliv v budoucnu využít znovu při hledání jiných lidí na jiné pozice.
Jako podnikatelka tím šetřím svoje mentální zdraví. Když vyberete nesprávného člověka, může vám to přinést spoustu bezesných nocí a zkazit pověst. Ztratíte tím obrovské množství klientů a jen těžko se to napravuje. Já navíc ráda dělám věci tak, že se dají opakovat. A to se mi s Renatou povedlo.
Konzultuji ve firmách týmovou efektivitu, organizaci práce, procesy, vedení lidí, komunikaci a delegování.
closefacebook-squarelinkedin-squarebarsangle-down