0
Rubriky: Články
Publikováno

K procesnímu řízení přistupuji jako k jedné ze synergických částí celé organizace

Procesy, procesní řízení, procesně řízená organizace atd. Co si pod tím vlastně představit? Já osobně nevnímám procesní řízení jako výhradní nástroj na řízení organizace, ale jako systematické řízení procesů, které organizací procházejí. Správně nastavené procesy v organizaci zrychlí jednotlivé činnosti, minimalizují chyby a nejasnosti a přinášejí klid a jistotu ve vykonávané práci.

0
Rubriky: Články
Publikováno

Zaveďte nový software do firmy tak, aby ho lidé skutečně používali

Druhý díl článku pro Freelo o efektivním postupu nového softwaru do firmy. Tentokrát o tom, jak již vybraný software implementovat, aby ho lidé ve firmě přijali a pracovali s ním. To bývá častým problémem. Ve článku se dočtete několik hlavních zásad, které vám usnadní přijetí nového softwaru vašimi kolegy. Článek si můžete přečíst zde.  

0
Rubriky: Články
Publikováno

Jak postupovat při výběru nového softwaru do firmy?

V životním cyklu každé firmy přijde moment, kdy potřebuje nějakou speciální aplikaci nebo software Pro takové situace jsem připravila check list na co nezapomenout, než začnete vůbec vybírat. A postup, jak výběr co nejvíce zefektivnit. To jsem sepsala pro kluky z Freela a můžete se dočíst ve článku na jejich webu: https://blog.freelo.cz/postupovat-pri-vyberu-noveho-softwaru-firmy/

0
Rubriky: Články
Publikováno

Pravidlo 100 %

Máte někdy pocit, že byste potřebovali 8 dní v týdnu a den dlouhý 30 hodin? Vaše práce vám často zasahuje do večerů, víkendů, vstáváte dříve anebo jste přestali chodit cvičit, abyste vše stihli? Ubírat z osobního života ale není to pravé řešení. Jde to i jinak.

0
Rubriky: Články
Publikováno

Zadané úkoly průběžně kontrolujte, ušetříte si tak nepříjemná překvapení

Taky někdy bojujete s tím, že někomu zadáte úkol a na konci zjistíte, že ho buď vůbec neudělal, udělal částečně nebo špatně? Nebo s tím možná bojujete pokaždé? Chápu, že vás to naštve. Navíc vás to stojí čas s předěláváním a opravou, který nemáte, protože jste s tím nepočítali. Co můžete ale vy sami udělat pro […]

Napište mi

Nejsem zrovna online, ale napište mi a já Vám odepíšu hned, jak to bude možné.

Nemůžete kód přečíst? Nový kód. captcha txt